Pasididžiuojanti Namų

Šeimininkė

gero maisto blog'as

Expres pietūs... Spagečiai su šparaginėm pupelėm

Parašė Daiva - 2010 m. sausio 27 d.
Šiandien pareinu namo iš darbo. Mmmm... galvoju, ką gi mano brangusis man paruošė pietums? Kai pamačiau, tai vos nenukritau. Spagečiai, pusžalė bulvė ir viskas. Mmmm... kaip "skanu". Sakau, nieko čia nebus, tek pačiai suktis iš padėties, jei noriu normaliai papietauti ir paskui ramiai be gurgiančio pilvo dirbti. O laiko tai visai nedaug turėjau, tik pusvalanduką. Tad suruošiau expres pietus. Tikslių proporcijų nėra, nes dėjau kas po ranka pakliuvo. Rezultatas fantastiškas!

Reikės:

virtų spagečių,
saujelė šparaginių pupelių,
saujelė ketvirčiais pjaustytų šampinionų (aš naudojau šaldytus),
druskos ir prieskonių pagal skonį,
šaukštas alyvuogių aliejaus.

Keptuvėje įkaitinti aliejų ir jame šiek tiek pakepinti nuvalytas, per pusę perpjautas šparagines pupeles. Tada sudėti virtus spagečius, šampinionus ir prieskonius. Aš dėjau druskos, šviežiai maltų pipirų, česnako miltelių ir džiovintų petražolių. Viską šiek tiek pakepinti, kol grybai atšils ir patiekalas bus karštas. Na ir viskas. Tai užtrunka ne daugiau 15 minučių visas gaminimo procesas.
*************************************************

Comida exprés... Espagueti con judías

Espagueti previamente cocidos,
un puñadito de judías redondas,
un poco de champiñones (yo usé congelados),
sal y especias a gusto,
1 cuchara de aceite de oliva.

Limpiar las judías y cortar por la mitad. Calentar el aceite en una sartén. Saltear un poquito las verduras. Introducir la pasta y los champiñones, salar y añadir otras especias a gusto. Yo usé ajo en polvo, pimienta recién molida y perejil. Todo saltear hasta que las setas se descongele y todo quede bien caliente. ¡Ya está listo!


Skanaus!


Pranešimo autorė Daiva

Esu mažos mergaitės mama. Saldumynų mėgėja ir šio projekto steigėja. Suktis virtuvėje pradėjo patikti jau nuo vaikystės - kepdavau tortus smėlio dėžėje :) Padėsiu tau susipažinti su kai kuriais ispanų ir katalonų virtuvės "šedevrais", paprastais kasdieniais, šventiniais ir išbandytais receptais. O jei užsiprenumeruosi mūsų naujienlaiškį, karts nuo karto nudžiuginsiu ne vien tik naujienomis iš mūsų blog'o, bet ir naudingais paruoštukais.

6 komentaras(-ai) :

 1. Hello, I am flattered to have you visit my site. It is good to find another chemist blogger :). Unfortunately, I am unable to read Spanish(?... though I suspect it is some other language)....

  AtsakytiPanaikinti
 2. Hola me encantan tus recetas, pasaté por mi blog para que veas la última entrada.
  Besos, Ana del Badulake.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Dear Shirley, my blog is written in Lithuanian and Spanish. Maybe in the future I'll write it in English, too. Just right now I don't have enough time. When this day come I'll inform you. Have a nice day.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Hola Ana, de vez en cuando visito tu blog. Me gusta tus posts. Voy cogiendo ideas :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Anonimiškas2012-08-17 21:08

  per daug nesizavekit konservuotom darzovem senatvej skaudes sanarius

  AtsakytiPanaikinti
 6. Begi siame recepte nera nieko konservuoto... :-o

  AtsakytiPanaikinti