Pasididžiuojanti Namų

Šeimininkė

gero maisto blog'as

Linksmi velykiniai sausainėliai

Parašė Daiva - 2010 m. balandžio 3 d.
Šiandien Rūta su vaikais labai gražiai papuošė velykinius sausainius. Gavosi tokie linksmi! Tešlai buvo naudotas "Sausainių ant pagaliuko" receptas.


Baltas glajus padarytas iš citrinos sulčų bei cukraus pudros (kiekis maždaug toks: 1 vidutinė citrina ir maždaug 3-4 šaukštai cukraus pudros), o spalvotas glajus buvo pirktas jau gatavas, nedidelėse tūtelėse (dėžutėje keturios spalvos:raudona, geltona, žalia ir ruda). Jų galite rasti Maximoje.
Rūta: cukraus pudros namie neturėjau, tai kavamale sumaliau paprastą cukrų :-)


Skanaus ir linksmų švenčių!

_________________________________________________

Galletitas de Pascua

Receta de estas galletas encontrareis aquí. Para la decoración se usó glaseado ya hecho. Estoy segura que en los grandes supermercados en la sección de repostería encontrareis.

¡Buen provecho y Felices Pascuas!
Pranešimo autorė Daiva

Esu mažos mergaitės mama. Saldumynų mėgėja ir šio projekto steigėja. Suktis virtuvėje pradėjo patikti jau nuo vaikystės - kepdavau tortus smėlio dėžėje :) Padėsiu tau susipažinti su kai kuriais ispanų ir katalonų virtuvės "šedevrais", paprastais kasdieniais, šventiniais ir išbandytais receptais. O jei užsiprenumeruosi mūsų naujienlaiškį, karts nuo karto nudžiuginsiu ne vien tik naujienomis iš mūsų blog'o, bet ir naudingais paruoštukais.

0 komentaras(-ai) :

Rašyti komentarą