Pasididžiuojanti Namų

Šeimininkė

gero maisto blog'as

Trinta cukinijų sriuba

Parašė Daiva - 2016 m. sausio 10 d.Dabar kai šventės jau pasibaigė ir visi jau pavargę nuo persivalgymo ir įmantrių patiekalų, norisi kažko lengvesnio. Tokiais atvejais labai gelbsti trintos daržovių sriubos. Nekaloringa, neapsunkina jau nuvarginto skrandžio ir numalšiną alkį tam kartui.

Šį kartą siūlau išbandyti trintą cukinijų sriubą. Ji tikrai skani, lengva ir kaip tik tiks po balių.

RECEPTAS: Trinta cukinijų sriuba


  PRODUKTAI:
 • 2 didesni porai (apie 200 g)
 • 5 nedidelės žalios cukinijos (apie 1,3 kg)
 • 3 nedidelės morkos (apie 150 g)
 • 1,5 l verdančio vandens
 • 2 sultinio kubeliai (naudojau Maggi)
 • grietinės paskaninimui

  GAMINIMO EIGA:
 1. Daržoves gerai nuplauk ir supjaustyk apie 3 cm gabaliukais ir sudėk į puodą.
 2. Užpilk verdančiu vandeniu, užvirk ir suberk susmulkintus sultinio kubelius.
 3. Virk kol daržovės bus visai minkštos.
 4. Sultinį, samčio pagalba, nusemk ir palik.
 5. Smulkintuvo pagalba viską gerai sutrink. Jei nori, kad sriuba būtu skystesnės konsitencijos, įpilk pasilikto sultinio ir dar kartą suplak viską.
 6. Patiek su grietine. Labai tinka ir duonos skrebučiai.

RECEPTAS: Trinta cukinijų sriuba

PATARIMAS: Jei nepasisekė, ir cukinijos pasitaikė karčios (man gavosi gana karti sriuba šį kartą, nes cukinijos ne kokios buvo), gali pabandyti "pataisyti" sriubą su saldžia karamele. Manau, kad čia tiktų šiek tiek lietuviško Rududu kremo. Dėk po nedaug ir vis ragauk, kol gausi norimą skonį. Man taip pavyko išgelbėti sriubą. Gali dar paskaninti mėgstamais prieskoniais.

RECEPTAS: Trinta cukinijų sriuba


Papasakok, kaip tu "atsigauni" po švenčių. Turi gal kokį tam skirtą receptą. Butų tikrai malonu, kad pasidalintum ir su kitais savo "triuku". Esu garantuota, kad visi galėtume išmėginti :-)

Pranešimo autorė Daiva

Esu mažos mergaitės mama. Saldumynų mėgėja ir šio projekto steigėja. Suktis virtuvėje pradėjo patikti jau nuo vaikystės - kepdavau tortus smėlio dėžėje :) Padėsiu tau susipažinti su kai kuriais ispanų ir katalonų virtuvės "šedevrais", paprastais kasdieniais, šventiniais ir išbandytais receptais. O jei užsiprenumeruosi mūsų naujienlaiškį, karts nuo karto nudžiuginsiu ne vien tik naujienomis iš mūsų blog'o, bet ir naudingais paruoštukais.

0 komentaras(-ai) :

Rašyti komentarą