Pasididžiuojanti Namų

Šeimininkė

gero maisto blog'as
Pradžia » , , » 9 išbandyti ir skanūs obuolių pyragų receptai

9 išbandyti ir skanūs obuolių pyragų receptai

Parašė Daiva - 2016 m. spalio 23 d.Dar yra obuolių... Ir, manau, jų dar ilgai bus rūsiuose ir sklepuose. Ir kaip gi ne, parduotuvėse jų būna visus metus. Ir dėl to labai džiaugiuosi. Ir manau, gana dauguma iš skaitančių šį blog'ą :-)

Šis vaisius, mano nuomone, yra labai universalus. Iš obuolių galima, išvirti obuolienę ar sūrį, paskaninti salotas. Netgi įdėti į mėsos troškinius. O ką jau sakyti apie skanius kepinius, tokius kaip keksiukus ar obuolių pyragus.

Kaip tik šiandien ir noriu pasiūlyti visus mūsų obuolių pyragus ir sudėti juos į vieną vietą.

Tad daugiau nelaukusi, darau "kolekciją":O tu kokį obuolių pyragą kepi? Pasidalink receptu, kad ir mes galėtume išbandyti, kol vis dar yra sezoninių obuolių.

Pranešimo autorė Daiva

Esu mažos mergaitės mama. Saldumynų mėgėja ir šio projekto steigėja. Suktis virtuvėje pradėjo patikti jau nuo vaikystės - kepdavau tortus smėlio dėžėje :) Padėsiu tau susipažinti su kai kuriais ispanų ir katalonų virtuvės "šedevrais", paprastais kasdieniais, šventiniais ir išbandytais receptais. O jei užsiprenumeruosi mūsų naujienlaiškį, karts nuo karto nudžiuginsiu ne vien tik naujienomis iš mūsų blog'o, bet ir naudingais paruoštukais.

0 komentaras(-ai) :

Rašyti komentarą